Mano asmeninė kūrybos (o vėliau pardavimo) istorija prasidėjo prieš devynerius metus. Šiandien atsimenu kaip pirmą kartą mano delnuose atsidūrė mažas, nedidelis, spalvotas medžio karoliukas. Taip atsirado pirmasis mano kūrinys – vaikiška medinių karoliukų apyrankė, pirmasis čiulptuko laikiklis ir kiti vaikiški papuošalai iš medinukų. Man mano pirmieji suverti papuošalai vaikams buvo kažkas stebuklingo, kažkas ypatingo, kas skatino toliau ieškoti naujų idėjų, skirtų vaikams….

Ir jos atsirado…. kai vieną dieną pagavau save užsižiūrėjusią į bežaidžiančias savo dukras. Jos abi smagiai bėgiojo po namus palaidais plaukais ir krykštavo. Staiga pajaučiau, kaip kažkas akimirkai sustabdė mano žvilgsnį, kuris buvo nukreiptas į palaidus ir kiek susivėlusius dukrų plaukus…Ir tada kilo mintis, jog ta nauja idėja, nauja vizija – bus plaukų segtukai, plaukų gumytės ar plaukų lankelis….Plaukų aksesuarai, skirti mergaitėms.

Nuo tada labai pradėjau domėtis įvairias kaspiniukais, bantukais, gėlytėmis, rožytėmis ir kitomis mielomis plaukų puošmenomis. Atsimenu ir tai, jog pirmasis mano pagamintas bantukas iš medžiagos juostelės buvo ne itin tobulas ar išskirtinis, tačiau man, jis buvo ypatingas vien todėl, jog tai buvo pirmasis mano kaspinukas. Nuo tada aš tiesiog įsimylėjau kaspiniukus, bantukus ir visus kitus plaukų papuošalus…

Šiandien savo klientams noriu pasiūlyti įvairų plaukų aksesuarų asortimentą, kuriame galima rasti įvairių spalvų, atspalvių ir modelių segtukų, gumyčių, lankelių. Nors ir ne visi papuošalai yra pagaminti mano, tačiau visi jie kvepia meile, šiluma, gera nuotaika bei yra stilingi ir spalvingi.

Džiaugiuosi galėdama dovanoti džiaugsmą savo pirkėjams. Jis visada man sugrįžta su kaupu. Ypač džiaugiuosi tomis akimirkomis, kai kur nors gatvėje pamatau mergaites, pasipuošusias plaukų aksesuarais, įsigytais iš manęs.